• sesja z chrztu

 

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA – RADOSNE CHWILE DZIECIŃSTWA ZATRZYMANE W NIEPOWTARZALNYCH ZDJĘCIACH…

Dzieciństwo naszych pociech mija bardzo szybko. Fotografia dziecięca pozwala na zatrzymanie tych mijających momentów. Ani się obejrzymy a słodki bobas zmienia się, nie wiadomo kiedy, w nastolatka. Warto zatrzymać te chwile w zdjęciach wykonanych przez profesjonalistę by po latach, z sentymentem móc do nich wracać. Co prawda w dobie powszechności fotografii, każdy rodzic wykonuje tysiące zdjęć swoich pociech, z własnego doświadczenia wiem jednak, że zwykle kończą w czeluści cyfrowego dysku.
Fotografia dziecięca to miedzy innymi fotoreportaże oraz sesje pamiątkowe
Fotoreportaż zwykle wykonujemy przy okazji  ważnych uroczystości rodzinnych takich jak chrzest, roczek czy komunia. Stworzona w ten sposób pamiątka fotograficzna pozwala wracać wielokrotnie do ważnych i naturalnych emocji wiążących się z tą chwilą.
Sesje pamiątkowe  wykonane w studio lub w plenerze, pozwalają na wykorzystanie ciekawych aranżacji i stworzenie fotografii niecodziennych.  Mogą też być zupełnie naturalne bez wykorzystania elementów scenografii, najczęściej pokazują dziecko w jego otoczeniu. To jaką sesję zrealizujemy zależy od Was. Jedno jest niezmienne – pozwalam by dzieci były sobą, by mogły się bawić, tempo sesji dostosowujemy do potrzeb małych bohaterów, to dzieciaki są najważniejsze.
Szczególnie zachęcam do wykonania sesji noworodkowej na która jest wyjątkowo mało czasu. Najlepiej wykonać ją w pierwszym miesiącu życia dziecka. 
W efekcie otrzymujecie wysokiej klasy zdjęcia w formie odbitek, fotoalbumów czy wydruków wielkoformatowych