Uczestniczyć w Waszych emocjach , jest dla mnie 
wielką przyjemnością.
Móc zatrzymać je w zdjęciach – przywilejem.

 

„Aparatem fotograficznym bawiłam się już w kołysce” – to byłoby idealne zdanie
na początek, ale niestety… po pierwsze nie miałam kołyski, a po drugie dostawałam bardziej tradycyjne zabawki. Z prawdziwym aparatem zaprzyjaźniłam się dopiero
w okolicy trzeciego roku życia, jednak służył mi wtedy tylko do naciągania, pstrykania i otwierania klapki z tyłu. Trochę później odkryłam, że obiektyw można odkręcić. Minęło kilka lat i w domu pojawiła się pierwsza Smiena, za nią Zenith, powiększalnik Krokus i mnóstwo różnej chemii. W sobotnie noce łazienka zamieniała się w laboratorium fotograficzne, a ja stałam się szkolnym fotoreporterem. Kontynuowaniu edukacji fotograficznej sprzeciwili się rodzice, samo fotografowanie stało się czymś powszechnym – jakoś straciło urok, odłożyłam więc ten pomysł.
Po kilkunastu latach różnych zawodowych aktywności, wróciłam do realizacji swojego planu.

Od kilku lat towarzyszę moim klientom w ważnych życiowych wydarzeniach. Jestem z Wami, fotografując na ślubach, chrztach, komuniach i innych uroczystościach. Staram się uchwycić wyjątkowe emocje, które wtedy przeżywacie. Zapisać je na zdjęciach. Nieodłączną częścią mojej pracy są też sesje pamiątkowe. Szczególną wagę przywiązuję do sesji dziecięcych. Sama jestem mamą – widzę, jak szybko rosną i zmieniają się moi synowie… Wiem, że warto zatrzymać te chwile.

Niezależnie od okoliczności, moim celem jest stworzyć dla Was najwspanialszą pamiątkę. Utrwalić momenty najważniejsze, najpiękniejsze…i te pozornie zwyczajne też.