zdjęcia komunijne łódź

ZDJĘCIA KOMUNIJNE – Daria i Oliwia

Kategoria: Blog / Dziecieca / komunia / Komunie /

Fotografia dziecięca to między innymi zdjęcia komunijne. Poniżej pamiątkowa sesja plenerowa jaką wykonałam dla Darii i Oliwii.

Daria i Oliwia, bliźniaczki którym zrobiłam zdjęcia komunijne, okazały się być zupełnie różne. Jedna przeurocza piegowata blondyneczka, druga brunetka. Jedna spokojna, druga energiczna. Ciekawym doświadczeniem było obserwować te dwie przeurocze małe panienki.
Sesję plenerową zrealizowaliśmy w dzień komunii, w okolicy restauracji w której odbywało się przyjęcie. Kwitnące kwiaty, dmuchawce, cudna zieleń i piękne majowe słońce sprzyjało realizacji sesji.  Małe modelki okazały się bardzo pomysłowe i praca była prawdziwą przyjemnością.

sesja pamiątkowa D&O-124-2

ątkowa D&O-256-2

sesja pamiątkowa D&O-153-2

 

zdjęcia komunijne D&O-010a

zdjęcia komunijne D&O-001

zdjęcia komunijne D&O-002

zdjęcia komunijne D&O-007

zdjęcia komunijne D&O-008a

zdjęcia komunijne D&O-004

zdjęcia komunijne D&O-006

 

zdjęcia komunijne D&O-019a  zdjęcia komunijne D&O-017a

Jeżeli zainteresowały Was zdjęcia komunijne które zrobiłam tym uroczym bliźniaczkom  i szukacie osoby która wykona sesję dla Waszego dziecka zapraszam do kontaktu. Chętnie zrealizuję dla Was zlecenie. Dostosowuję swoją ofertę do potrzeb moich klientów i mogę dowolnie dopasować zakres fotografowania. Z okazji komunii realizuję fotoreportaże z uroczystości zarówno w kościele jak i na przyjęciu, sesje plenerowe oraz studyjne  w dniu komunii lub w ciągu białego tygodnia.  Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące oferty.